Naše káva

Připravujeme pro Vás exkluzivní výběr té nejlepší jednodruhové výběrové kávy ze zemí jako jsou Brazílie, Kolumbie, Guatemala, Etiopie nebo Rwanda. V nabídce máme vždy více druhů káv dle aktuální sklizně a je jen na Vás, jakou zvolíte.

Ať už jste našli tu pravou, nebo máte chuť experimentovat, Inbox Coffee se Vám nikdy neomrzí.

 


Kolumbie

Bohatá a intenzivní, s dochutí karamelu. Tato výborná plná káva Ivana Rojase z farmy Buena Vista je vhodná především na espresso, ale skvěle si ji vychutnáte také na filtru nebo aeropressu.

 

Sladkost
Hořkost
Kyselost
Tělo kávy
Intenzita
Etiopie

Dostupná v druhé půlce prosince: Jemná káva z jedné z nejznámějších etiopských oblastí, plná květinové vůně s chutí po vanilce, mléčné čokoládě a borůvkách. Její rafinované tóny nejlépe vyniknou na filtru.

Sladkost
Hořkost
Kyselost
Tělo kávy
Intenzita
Rwanda

Sametová, s tóny ostružin a čokolády. Tato lahodná káva pochází z oblasti Nyamasheke, z kooperativy Birembo. Svým uhlazeným tělem se hodí především na přípravu filtrované kávy a espressa.

 

Sladkost
Hořkost
Kyselost
Tělo kávy
Intenzita
El Salvador

Plná a silná, s chutí karamelu a hořké čokolády. Za kvalitou této vynikající kávy se zaobleným tělem stojí jeden z nejlepších farmářů El Salvadoru, Emilio Lopez. Skvěle se hodí na espresso a moka.

Sladkost
Hořkost
Kyselost
Tělo kávy
Intenzita
Guatemala

Dostupná již brzy: Výrazná svěží káva, s dochutí lískových oříšků. Guatemala Finca Nuevo z farmy pana Diaze vás naladí na pracovní den svou lahodnou chutí, hodí se zejména na espresso a moka.

 

Sladkost
Hořkost
Kyselost
Tělo kávy
Intenzita
Termín uzavření nejbližšího objednávkového cyklu: neděle 06. únor. Naši kávu pro vás budeme pražit následující úterý a odesílat ve středu ráno.