O Nás

Na konci roku 2015 jsme neměli o moc více, než nápad a vášeň pro kávu. Ale všechny velké příběhy začínají podobně. Přetočeno rychle o 6 měsíců vpřed, přes nekonečné množství vypité kávy, dny a noci vyplněné diskuzemi, plánováním a počítáním zrn a Inbox Coffee je pro vás připravené! Uděláme vše pro to, abychom vám ukázali svět výběrové kávy, zlepšili kvalitu kávy připravované v českých domácnostech a samozřejmě se u toho nezapomněli dobře bavit.

Náš tým

Andrej
Ic port 4

Andrej, Ruby on Rails developer působící v současné době v Praze, propůjčuje své schopnosti nejraději startupům s cílem vytvářet úžasné věci. Denně při tom vypije značné množství kávy, takže mu Inbox Coffee přesně pasuje do portfolia.

Petr
Profile v2b w

Petr se při svých cestách po Jihovýchodní Asii a Japonsku nadchnul pro výběrovou kávu a když se následně inspiroval v USA fenoménem kávového předplatného, založil v roce 2016 spolu se skupinou přátel Inbox Coffee.

Lukáš
Lukas profil

Lukáš se do výběrové kávy zamiloval již v roce 2010, nedlouho poté založil pražírnu Dos Mundos a začal nakupovat kávu přímo od konkrétních farmářů. Jako hlavní pražič v Inbox Coffee ví, že neustálé zdokonalování je součástí celého kolotoče výběrové kávy a proto chce, aby každá jeho káva byla lepší než ta předešlá. 

Tereza
46acea15 d69f 458f 9ab9 ecfb58ae2242

Tereza má slabost pro nové projekty, vůni kávy a severské země. Také má pořádně prořízlou pusu a proto se v Inbox Coffee stará o marketing a komunikaci. Zajimá-li vás něco o nás, napište Tereze!

Termín uzavření nejbližšího objednávkového cyklu: neděle 31. květen. Naši kávu pro vás budeme pražit následující úterý a odesílat ve středu ráno.